Eğitim Programları

Lotus'ta uzun zamandır yatçılık eğitimleri de vermekteyiz.
Nisan 2014 'ten itibaren Türkiye Yelken Federasyonu-TÜYEP Eğitim Programı bünyesinde akredite olan teknemizde YY-1 ve YY-2 eğitimlerini vermekteyiz. Bu eğitimler bünyesinde, yelkenli yatçılığa başlangıç (YY-1) ve ileri yelkenli yatçılık (YY-2) bulunmaktadır.

Tamamı teknede gerçekleştirilen eğitimlerin hem teorik hem de pratik uygulamaları 4 gün boyunca sürecek, gece teknede konaklamalı yapılacaktır. Güvenlik brifingi ve tekne tanıtımı sonrasında teknenin bölümleri ve donanım, genel denizcilik uygulamaları (halatlar, bağlar, servis botu kullanımı, koç boynuzu, ırgat, vinç ve makara/palanga düzenekleri), yanaşma, bağlanma ve demirleme teknikleri, klasik ve elektronik navigasyon, yelken dinamiği ve seyir, telsiz ve haberleşme, tekne mekaniği ve motor bakımı/idamesi ile denizde yaşam ve nezaket üzerine dolu dolu sohbetler ve uygulamalar gerçekleştireceğiz.

Fiyata YY eğitim sertifikaları, tekne kirası, eğitmen ücreti dahil olup, transfer, yeme-içme ve eğer Yunan Adaları gerçekleştirilecekse transitlog dahil değildir.

Fiyat için 0532 4248368 ve 0212 2968268'yi arayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder