8 Mayıs 2012 Salı

Yeni Konular!

Lotus'un Seyir Defteri belki yazın yaklaşması, havanın ısınmasının içimizi ısıtması sebebiyle, belki de kimbilir tamiratların azalması sebebiyle son 1-2 haftadır iyice bir hareketlendi.

Sayfanın dinamik bir sayfa olmaması sebebiyle değişiklikler hemen anlaşılmıyor, bu konuda çok geri dönüş ve serzeniş alıyoruz. Haklısınız... Zamanla bir takım çözümler bulacağız veya yeni bir formata geçeceğiz ama şimdilik buradan yaptığımız standart duyurulara devam edelim.

Lotus'ta severek kullandığımız, tarifinin her yerde bulunamayacağı tipten yeni tadları ve lezzetleri, bizim kendisinden öğrendiğimiz Ustalarımızın isimlerini özellikle zikretmek suretiyle yayınladık. Afiyet Olsun!
http://www.lotusseyirdefteri.com/lotus_mutfagi.html

Uzun zamandır derlemeyi düşündüğümüz  Lotus'un Fenerleri bölümünü ancak toparlayabildik.
http://www.lotusseyirdefteri.com/fenerler.html

Sayın Teoman Arsay'ın desteği ve ışığı ile tekneciliğin en önemli hususlarından birisi olan Bayrak, Flama, Forslar ile Selamlama ile ilişkili detayların ilgi çekeceğini düşünüyoruz.
http://www.lotusseyirdefteri.com/bayrak_ve_flamalar.html

Meslek itibarıyla yakınen teşrik-i mesaide olduğumuz bir konuyu, dilimiz döndüğünce aktaralım istedik. http://www.lotusseyirdefteri.com/deniz_tutmasi.html

Yakında yeni konularla beraber olacağız.
Selametle...